15 urodziny Mindbox

Spotkania z Klientami to najprzyjemniejszy i najciekawszy aspekt naszej pracy, którego szczególnie brakowało nam w okresie pandemii. Nadszedł już czas, aby wyłączyć kamerki i zobaczyć się na żywo!

 

W tym roku wypadają 15 urodziny Mindbox. To dla nas ważna okazja do świętowania, a nie wyobrażamy sobie lepszej celebracji niż w gronie naszych najważniejszych Klientów. 

02.06.2022 (czwartek) 18:00 – 22:00

Lokalizacja: Kinogram, Żelazna 51/53, Warszawa

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Mając już 15 lat wiemy trochę o rozwoju firmy. Wspinaczka na “szczyt” jest bardzo trudna, wymaga ciężkiej pracy i solidnych przygotowań. Nie byłoby nas w tym miejscu również bez pokory, cierpliwości, akceptacji wszystkich etapów “wędrówki”, a także zaufanych partnerów.

Gdybyśmy mieli to doświadczenie do czegoś porównać, byłaby to górska wspinaczka. Biznes i góry mają ze sobą więcej wspólnego niż mogłoby się wydawać, dlatego podczas wspólnego świętowania zaprosimy Was na niezwykle inspirujące spotkanie z Krzysztofem Wielickim – polskim taternikiem, alpinistą i himalaistą.

Agenda

18:00

Rejestracja i welcome drink

18:30

Część oficjalna

20:30

Część mniej oficjalna przy kolacji

Gość specjalny

Krzysztof Wielicki

Krzysztof Wielicki jako piąty człowiek na świecie zdobył Koronę Himalajów – 14 ośmiotysięcznych szczytów Ziemi – o dążeniu do celu, wytrwałości, dobrej organizacji i pracy zespołowej wie zatem bardzo dużo i zawodowo dzieli się zdobytym doświadczeniem jako motywator i inspirator. Pokazuje w jaki sposób wyznaczać cele i drogę prowadzącą na sam szczyt, jak ważna jest determinacja, rozwijanie umiejętności oraz pokonywanie ograniczeń ciała i ducha. Posługując się licznymi przykładami, udowadnia, że zarządzanie i zdobywanie górskich szczytów łączy ta sama filozofia pokonywania przeszkód i osiągania celów.

Miejsce

Jako firma działamy zagranicą i na terenie całego kraju, ale biuro, a zarazem serce Mindbox jest w Warszawie. Dlatego też, na świętowanie naszych urodzin wybraliśmy jedno z bardziej warszawskich miejsc – Fabrykę Norblina. To tam od 1886 roku rozwijał się jeden z największych biznesów ówczesnej stolicy.

Na spotkanie zapraszamy Was do nietuzinkowego i bardzo eleganckiego KinoGramu znajdującego się na terenie fabryki, stylem nawiązującego do rozwijającego się tam przemysłu minionych epok. Wnętrza sal kinowych utrzymane są w chłodnym, artystycznym stylu vintage, przywodzącym na myśl złotą erę amerykańskich kin studyjnych. W przestrzeni tej doskonale sprawdzą się stroje typu business casual.

Zarejestruj się


Mimo, że motywem przewodnim naszego spotkania będą góry – prosimy o strój typu business casual, bez czekanów.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania
dotyczące naszego szkolenia,
zapraszamy do kontaktu z organizatorem

Alicja Maliszewska

Specjalista ds. Marketingu
alicja.maliszewska@mindboxgroup.com
tel. 798 846 221